Psichoterapeutė Jurgita Maceikienė

Sveiki atvykę į mano puslapį!

Suaugusiųjų psichologinis konsultavimas ir psichoterapija

Vilniuje, Kalvarijų g. 125B, 

taip pat konsultuoju per Messengerį, Skype, Viber

Tel. 8-673-15174

jurgita.maceikiene@gmail.com 

 Karantino sąlygomis galime jausti padidėjusį nerimą, baimes, mirties baimę, pyktį ir apatiją, sunkumus kurti savo kasdienį gyenimą, išlaikyti sveikus įpročius bei gerus santykius. Psichologinės konsultacijos gali padėti susivokti jausmuose, atsakyti į svarbius klausimus, atrasti naujas vertybes ir prasmingus atsakus į pasikeitusio gyenimo sunkumus. 


Susivokti savyje ir sudėtingose  situacijose gali būti nelengva. Tuomet ir prireikia žvilgsnio iš šalies. Psichologinė pagalba gali padėti suprasti, kas vyksta gyvenime, pagrįstai pasirinkti ir spręsti būties sunkumus. 

    Psichologinė pagalba gali padėti, jei Jūs patiriate sunkumus tarpasmeniniuose santykiuose; nepasitenkinimą darbu, profesija, mokantis; patiriate stresą, baimę, nerimą, beviltiškumą, įtampą, depresiškus jausmus; norite atrasti fizinių negalavimų psichologinę prasmę; jei Jums sunku priimti sprendimus, pasitikėti savimi; išgyvenate sunkiai sprendžiamas egzistencines situacijas; esate pasimetę ir nematote išeities iš dabartinės gyvenimo situacijos; patiriate asmeninio augimo sunkumus ar ieškote naujo požiūrio į gyvenimo iššūkius. 

Individualios konsultacijos: 

 Kaina: 45 eurai


Nedirbantiems studentams ir senjorams 40 eurų

  

Porų konsultacijos:

 trukmė 1 val. 30 min. - 2 val.

Kaina 60 eurų.